Forum  Strona Główna
 Forum
¤  Forum Strona Główna
¤  Zobacz posty od ostatniej wizyty
¤  Zobacz swoje posty
¤  Zobacz posty bez odpowiedzi
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 
Coś więcej o sobie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> 999 / I666 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Coś więcej o sobie
Autor Wiadomość
Samuel
Gość






PostWysłany: Sob 0:38, 23 Wrz 2006    Temat postu: Coś więcej o sobie
 
Ok ludzie związku z tym że nie można się z niektórymi członkami dogadać. Piszę ten temat w którym karzdy napisze coś o sobie, im więcej napiszemy tym więkrzy spokuj bedziemy mieli jeśli chodzi o te posty które są teraz nakazane i w sumie to jedyny powód powstania tego tematu.

A więc tak: Chciałbym abyście napisali coś o sobie o zainteresowaniach, Inspiracjach, waszych idolach, celach w życiu itp, no i oczywiście kim obecnie jesteście, jaki wiek, gdzie się kształcicie bądź gdzie pracujecie i wszystko inne co chcielibyście dodać od siebie, jak dla mnie możecie pisać nawet o swojej religi o filozofi i powodu grania w oGame i może jakie jeszcze inne gry polecacie (niekoniecznie online). Tak więc zapraszam do tematu, możecie nawet pisać o sobie jedym słowem w jednym poście tak aby ten temat starczył do świąt.

Powrót do góry
Samuel
Gość






PostWysłany: Sob 0:56, 23 Wrz 2006    Temat postu:
 
A więc tak: Mam na imie Łukasz ale nazywam siebie Ellester lecz jestem zalogowany jako Samuel (mam nadzieje że to jak narazie zrozumiałe Very Happy ). Mam bloga w którym jest cała masa informacji o mnie.

Link do tego bloga jest o tu >>> [link widoczny dla zalogowanych]

Można by powiedzieć że nalerze do subkultury: Metal, ale ja byłbym bardziej czymś pomiędzy Black Metalowcem a Goth`em.

Moje fotki są oo tu >>> [link widoczny dla zalogowanych]

Moim idolem czy też autorytetem jest Dani Filth (Wokalista i załorzyciel Brytyjskiej Grupy Cradle Of Filth).
Moim celem w życiu jest ... hmm zostać wokalistą lub informatykiem.
Jestem z Nysy, uczę się w Zespole szkół rolniczych w Nysię, jestem na pierwszym roku o profilu Zarządzania informacją. Powinienem być już na 2 roku ale zawaliłem kiedyś. Acha i jeszcze jedna rzecz, nie jestem katolikiem, satanistą ani ateistą. Jest to zanznaczone na moim blogu na który mam nadzieje zajrzycie i przejrzycie dość dokładnie. Można mnie nazwać antychrystem (przez moją nienawiść do kościoła) albo poganinem. Karzda z tych nazw będzie dobra. Jestem intelektualistą.
Gram w oGame`a bo ... zaczołem na spróbowanie i się w to wciągnołem ale zanim sobrze się wciąnołem dużo razy omal nie przestałem grać właśnie przez takich ludzi co ciągle atakują i myśle że wielu nie przeszło tego progu, czasami do dziś szłyszę jak niektórzy mówią "oGame to gra dla pedałów" po czymś taki odrazu widać że gość sie zraził bo był ciągle atakowany jak zresztą każdy z nasz. Co do gier jakie preferuje to nie bede tu wymieniał by jest tedo dużo. Powiem tylko że gry cRPG są moim ulubionym gatunkiem. To by było na tyle reszta jest na moim blogu. Jakby jakieś pytania to proszę się nie krępować tylko pisać.




Ostatnio zmieniony przez Samuel dnia Sob 15:06, 07 Paź 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Giant Hammer
Gość






PostWysłany: Sob 13:38, 23 Wrz 2006    Temat postu:
 
No cóż...
Na imie mam Paweł, studiuję informatykę we Wrocławiu, jestem na 4 roku. Moją wielką pasją jest narciarstwo (dlatego zimą będę znikał na weekendy). Prowadzę własną stronkę narciarską: [link widoczny dla zalogowanych], którą ostatnio przerabiam na nowy wygląd: [link widoczny dla zalogowanych].
Z muzyki preferuję dobry rock progresywny (Genesis, w tym także solową działalność członków zespołu, Pink Floyd, Mike Oldfield, poza tym Dire Straits, czasem Kitaro lub Vangelis albo Rammstein i parę innych), muzykę gitarową jak np. Tommy Emmanuel, albo muzykę klasyczną.
Prywatnie jestem katolikiem i mam nadzieję, że to nie wywoła konfliktów z Samuelem Wink . Nie palę, nie przepadam za alkoholem. Wnerwiają mnie błędy ortograficzne (a parę osób gęsto tu je sadzi niestety Razz ).
W Ogame gram, bo spróbowałem i mi się spodobało - dobry sposób na odpoczynek między programowaniem, albo innymi pożytecznymi działaniami (jak np. granie w gry MMORPG Razz ). A programuję gry oczywiście (jak dotychczas skończyłem jedną, ale chyba przepadła przy formacie - zresztą i tak żadna strata). Obecnie jestem w trakcie tworzenia silnika do gry 3D opartego na OpenGL'u - na początek na próbę zrobię jakąś kosmiczną strzelankę, a docelowo ma być symulator jazdy samochodem (maksimum realizmu) - zobaczymy, czy się uda i czy mi starczy cierpliwości Very Happy .

Powrót do góry
1
Administrator
Administrator



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 1604
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 15:16, 23 Wrz 2006    Temat postu:
 
No to teraz ja.

Mam naimie Grzegorz, mieszkam z żoną w Krakowie, ale pochodze z Bielska Białej.
Jesli chodzi o muzykę to uwielbiam hard rocka zlat 68-70 i metal. Black Sabbath, Iron Maiden, Metallica (ale do momentu w którym nagrali St.Anger bo ten ostatni to shit), Manowar, Hammerfall, Ronny James Dio, Apocalyptica, Therion, Stratovarius, Megadeth, Judas Priest (Halford rules) i troche innych

Stronke tez mam, jak ktos che to ja znajdzie w sieci. Jest tam troche moich opowiadań i wierszy. Skończyłem Zarządzanie i marketing oraz Elektroniczne Przetwarzanie Informacji i pracuje w firmie informatycznej. Zajmuje sie projektmai zagranicznymi.

W oGame gram jak mam troche czasu. Ostatnio permanetnie na rlopie bo ta gra pochłania mnóstwpo czasu, ale za to na forum jestem pare razy dziennie. Jak cos chceicie wiedziec to pytajcie Wink



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Sob 15:41, 23 Wrz 2006    Temat postu:
 
no to chyba czas na drugiego Grzegorza Wink

jak już pisałem pochodzę z Kalisza, jedną noga jestem na drugim roku studjów (mam jeszcze jedną porawkę) a studjuje Technologie Maszyn po drugim roku kierunek przybiera nazwę "budowa silników odrzutowych"...

nie mam specjalnych upodobań jeśli chodzi o muzykę, właściwie słucham wszystkiego... no prawie wszystkiego

lubie dobre filmy, uwielbiam sport: piłkę nożną, siatkówke i jeszcze pare innych
i jeszcze jedno w soboty wieczorem jestem nieosiągalny na ogame i gg w inne dni bywa różnie Very Happy

Powrót do góry
Giant Hammer
Gość






PostWysłany: Sob 21:30, 23 Wrz 2006    Temat postu:
 
grzesrbk napisał:

kierunek przybiera nazwę "budowa silników odrzutowych"...


Shocked jak dla mnie to wyrąbiście Very Happy . Jestem m.in. pasjonatem lotnictwa, więc... Very Happy .

Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Nie 12:19, 24 Wrz 2006    Temat postu:
 
Generalnie jest tak że mój wydział współpracuje z kanadyjską firmą zajmującą się produkcją samolotów a w Polsce mają być produkowane silniki do tych samolotów...

chociaż właściwie zawsze bardziej interesowała mnie informatyka... Wink

Powrót do góry
Samuel
Gość






PostWysłany: Nie 12:24, 24 Wrz 2006    Temat postu:
 
Taki kierunek to w sam raz na oGame Very Happy .

Powrót do góry
1
Administrator
Administrator



Dołączył: 19 Lip 2006
Posty: 1604
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Nie 13:18, 24 Wrz 2006    Temat postu:
 
czyli rozumiem, że rozwijasz "napęd spalinowy" Wink

czekamy na nastepnych co sie nam przedstawią



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Gość







PostWysłany: Nie 19:25, 24 Wrz 2006    Temat postu:
 
Czas na 3 Grzegorza

Pochodzę z Jawiszowic , miejscowiść obok Oświęcimia (Obóz niemiecki w Oświęcimiu Aushwitz-Birknenau). Chodze do 3 gimnazjum, a o oGame dowiedziałem się od kuzyna Krzycha ( Jack Oneill). Jestem katolikiem i mam nadzieję, że to nie wywoła konfliktów z Samuelem. Nie mam ulubionego zespołu muzycznego, lubie wszystko (prawie wszystko). Lubie dobre filmy i sport: Piłka nożna, koszykówka, siatkówka itd. Moje hobby to jazda na rowerze i wędkarstwo, lubie sobie czasem posiedzieć z kijem nad wodą. Niewiem do jakiej szkoły pujde po gimnazjum (nie zostało mi wiele czasu na zastanowienie). Jeżeli chodzi o gry komputerowe to uwielbiam gry wojenne, takie jak Call of Duty

Powrót do góry
Samuel
Gość






PostWysłany: Pon 7:36, 25 Wrz 2006    Temat postu:
 
Giant Hammer napisał:


Prywatnie jestem katolikiem i mam nadzieję, że to nie wywoła konfliktów z Samuelem Wink .



Grzecho napisał:


Jestem katolikiem i mam nadzieję, że to nie wywoła konfliktów z Samuelem



Cóż, niedawno ten fajny fragment zauwarzyłem, i oczywiście pragne odpowiedzieć na to:
Oczywiście że nie wywoła to konfliktów, ja jestem tolerancyjny i tego samego oczekuje od innych, warzne aby wybierać i dostosowywać wiare do swoich potrzeb i osobowości a nie odwrotnie.

Hmm jako młody człowiek chciałem zawsze załorzyć sekte dobrego piwa i lenistwa Wink .

Powrót do góry
Giant Hammer
Gość






PostWysłany: Pon 9:50, 25 Wrz 2006    Temat postu:
 
Spoko, ja to potraktowałem z przymrużeniem oka, bo "nienawiść do Kościoła" nie musi oznaczać "nienawiści do katolików" Smile .

Co do sekty... hmm - piwa to może nie, ale lenistwa .... interesujące, hmmm.....
tyle tylko, że mało produktywna sekta by była Razz .

Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon 12:46, 25 Wrz 2006    Temat postu:
 
Takwiec zeby nie bylo i ja sie przedstawie jestem Pawel i mieszkam w Środzie Śląskiej 30km na północny zachod od Wrocławia.
Katolikiem jestem jednak z praktyka jest ciezej no ale coz w wielu przypadkach tak bywa... W sumie to jestem studentem i jestem na drugim pierwszym roku tym razem na akademi ekonomicznej heh zarzadzanie inzynieria produkcji takwiec eko powinienem miec opanowane Razz Muzyka heh nie mam jednostajnego gustu moge sluchac muzyki powaznej orientalnej a takze zwyklego popu lecacego w radiu... Na imprezach bawie sie w sumie przy wszystkim ale preferuje hausik i disco Very Happy Co do rocka to w sumie nie jestem wielkim fanem ale metallice moge spokojnie posluchac...
Co do filmow to widzialem wiekszosc produkcji od roku 98 oczywiscie tych bardziej komercyjnych nie mowie tu o jakichs wymyslnych filmach z dusza dla koneserow Smile Jestem wielkim fanem anime i choc nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w tej sztuce to dragon balla widzialem jakies 3 razy neon genesis tez nie jest mi obcy ostatnio niezle co widzialem to Ryvius a i kilka innych tytulow tez mam juz za soba... Co do sportu to szczerze malo go uprawiam nie liczac srodowych i piatkowych treningow w nozke... a co do gier to glownie strategie uwielbiam dowodzic i planowac no i jakies szczelanki dla zabicia czasu i odprezenia... Aha i od przyszlego roku prawdopodobnie bede mysliwym Razz

Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon 13:57, 25 Wrz 2006    Temat postu:
 
Mam na imię Krystian a nazwisko Dąbrowski pochodze z Gdańska mam 14 lat (rocznikowo pełne bedę miał 5 listopada) i ucze sie w gim.nr.9 na ul. Śluza 3 jestem w drugiej klasie. Moim zainteresowaniem jest piłka nożna,a przyszłości chcę zostać bramkarzem. Polecam takie gry jak: "Rome total war" "Kotor 2" (dla niewiedzących Star Wars: Knights of old republic the sith lord) i "Frater"

Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Wto 21:43, 26 Wrz 2006    Temat postu: domel jd ;)
 
i wreszcie kandydatka nr 3 - piękna mieszkanka luksusowego zamku strzeżonego przez smoka i otoczonego wrzącą lawą......... dziewczyna jest gorąca lubi drinki z palemką i malować paznokcie ...........
Wink
a tak na poważnie:
mam na imię Magda, smok to mój mąż, mieszkamy nie w zamku a w bloku w w-wie, bardziej niż drinki z palemką lubię piwko, na malowanie paznokci nie mam czasu, pracuję w biurze zarządu w prywatnej firmie, na weekendy często wyjeżdżam poza w-wę, w ogame wciągnął mnie właściwie mąż, gramy mniej więcej od lutego br.

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> 999 / I666 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo

Powered by phpBB © 2004 phpBB Group
Galaxian Theme 1.0.2 by Twisted Galaxy